Zmień
kontrast
Zmień
czcionkę

Usługi

W Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Gliwicach, naszą misją jest zapewnienie kompleksowej, skoncentrowanej na pacjencie opieki zdrowotnej.

Diagnostyka

Oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym pobieranie próbek do badań laboratoryjnych, EKG, badania USG oraz skierowania na bardziej zaawansowane badania obrazowe.

Szczepienia

Zapewniamy pełen zakres szczepień zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia dla dzieci i dorosłych, a także szczepienia dodatkowe, w tym szczepienia przeciwko COVID-19.

Teleporady

Dla wygody naszych pacjentów oferujemy teleporady, które umożliwiają konsultacje zdrowotne bez konieczności fizycznego przybycia do poradni.

Punkt Pobrań

Nasz punkt pobrań jest otwarty dla wszystkich pacjentów potrzebujących badań diagnostycznych. Personel jest doświadczony i dobrze przeszkolony, aby proces pobierania był jak najmniej uciążliwy.

Pielęgniarka środowiskowa

Nasza pielęgniarka środowiskowa zapewnia wsparcie dla pacjentów, którzy mogą potrzebować dodatkowej pomocy, w szczególności osoby starsze, niepełnosprawne lub pacjenci z przewlekłymi chorobami.

Recepty

Zapewniamy zarówno tradycyjne recepty papierowe, jak i nowoczesne e-recepty,

W Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Gliwicach jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższego poziomu opieki nad naszymi pacjentami. Nasza zaangażowany i doświadczony personel jest tu, aby pomóc Ci utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług.